تاریخ خبر:١٠:٠٥ - پنج شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٥ شماره خبر :١٤٦٢٤ فایل ضمیمه:

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، عنوان کرد:

شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در جمع تعدای از خبرنگاران استان، گفت: به زودی، شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت، آغاز خواهد شد.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در جمع تعدای از  خبرنگاران استان، گفت: به زودی، شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت، آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محسن مرادی در نشست خبری که با حضور  خبرنگاران برگزار شد، عنوان کرد: از آنجائی که شهرستان بویراحمد از وسعت و جمعیت بالایی در استان برخوردار است، نیاز مبرم به توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در تمام نقاط شهرستان احساس می شود.

وی ادامه داد: با تلاش مسئولین استانی و شهرستانی، توانستیم مجوز و اعتبارات لازم را در احداث ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در شهرستان بویراحمد، کسب نمائیم.

دکتر مرادی در خصوص عنوان پروژه ها، اظهار داشت: احداث ساختمان ستاد مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، آموزشگاه و خوابگاه بهورزی، مرکز سلامت جامع شهری شهید صدوقی، مرکز سلامت جامع روستایی آبمورد، مرکز سلامت جامع روستایی نقاره خانه، مرکز سلامت جامع روستایی موشمی، مرکز سلامت جامع روستایی دمچنار، خانه بهداشت آبچندارگلال، خانه بهداشت گنجه ای کهنه و زیست پزشک مرکز سلامت جامع چین، از عناوین پروژه هایی هستند که به زودی احداث خواهند شد.

وی افزود: این 10 پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر 110 میلیار ریال در آینده ای نزدیک و احتمالاً در هفته سلامت سال 1396، کلنگ زنی خواهند شد.

دکتر مرادی توجه دولت یازدهم به حوزه سلامت و دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت را بسیار اثرگذار و مثبت عنوان کرد، و خاطرنشان کرد: امیدواریم که با احداث و راه اندازی این 10 پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی، شاهد خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری به مردم عزیز شهرستان بویراحمد، باشیم.7-15-142

خبر: مهران قاسمی

 

 

مشاهده خبر:220 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:9
بازدید امروز سایت:2421
بازدید این صفحه:673550
تعداد کل بازدید:5631700

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337251

دورنگار:

074-33337251

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه