تاریخ خبر:١١:٢٣ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦ شماره خبر :١٥١٩١ فایل ضمیمه:

در سیزدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی سراسر کشور؛

کسب رتبه برتر آزمایشگاه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

آزمایشگاه کنترل کیفی مواد خوراکی و آشامیدنی معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکی یاسوج رتبه برتر آزمایشگاه های معاونت‌هاي غذا و داروي دانشگاه هاي سراسر كشور را به خود اختصاص داد.

آزمایشگاه کنترل کیفی مواد خوراکی و آشامیدنی معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکی یاسوج رتبه برتر آزمایشگاه های معاونت‌هاي غذا و داروي دانشگاه هاي سراسر كشور را به خود اختصاص داد.

مهندس امیر پیکر مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه، ضمن بیان این خبر تصریح کرد: در سیزدهمین گردهمايي مديران آزمايشگاه هاي كنترل مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي، نتايج ارزیابی عملکرد انجام شده توسط سازمان غذا و دارو اعلام و از رتبه هاي برتر آزمايشگاه ها و مديران مربوطه تقدير به عمل آمد.

شایان ذکر است، سالانه عملکرد آزمایشگاه های غذا و دارو سراسر کشور در زمینه های مختلفی از قبیل بررسی نتایج نمونه های مجهول ارسالی از مرجع، اقدامات آزمایشگاه در زمینه کنترل کیفیت، زمان پاسخ دهی به نمونه های ارسالی و سایر موارد مورد بررسی و رتبه بندی قرار می گیرد.

روابط عمومی معاونت غذا و دارو کسب این مقام را به دکتر ایلامی سرپرست دانشگاه، دکتر قایدی سرپرست معاونت غذا و دارو، مدیران و کارکنان این معاونت تبریک و از تلاش های بی شائبه آنان تقدیر و تشکر نمود.

بر پایه این خبر؛ سیزدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی سراسر کشور در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1396 در شهر خرم آباد برگزار شد.14-142

خبر؛ مونس حسینی


نسخه چاپی خبر

 

مشاهده خبر:223 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:9
بازدید امروز سایت:2082
بازدید این صفحه:713940
تعداد کل بازدید:5746621

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337251

دورنگار:

074-33337251

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه